-
Ücretsiz mesajlaşmalı üyeliksiz islami evlilik sitesi olur mu?
23/12/2018 - 11:46 tarihinde yayınlandı


 Bu sitelerden eş bulmam ne kadar doğru? İslami evlilik sitelerinden evlenen var mı? Tahmin ediyorum ki bu tarz yüzlerce soru var aklınızda. Bizde bu makalemiz ile özellikle merak edilen “İslami evlilik sitesi bedava” diyen çevrenizden duyduğunuz bu cümle üzerinde durmaya çalışacağız. Eminiz ki sizinde en çok merak ettiğiniz konu “Arkadaşlık siteleri paralı iken nasıl olurda İslami evlilik sitesi bedava olur?” şeklindedir.


Günümüzde insanımızın yaptığı en büyük hatalardan birisi haline gelen asosyallik durumuna bir dur deme vakti geldi diye düşünüyorum. Eminim birçoğunuz ben asosyal değilim diyorsunuz. Peki bundan emin misiniz? Sabah 8 akşam 5-6 gibi eve geliyor, yemeğinizi yiyor, televizyon izliyor ve yatıyor. Yeni günün macerası ise iş… Ne kadar kabul edilmese de artık asosyallik günümüzün en içler acısı rahatsızlığıdır. Elbette iş sonrası yorgunluk ve yoğun stres sonrası dışarı çıkmanız zordur. Bizde sizi bu sıkıntıdan kurtarmak için bazı önerilerde… bulunmak istiyoruz.


İslami Evlilik Sitesi Bedava Kayıt İçin En İyi Site Hangisi?


Şimdiye kadar birçok dindar kesim arkadaşlık siteleri hakkında ürkek davranıyor, dine uyum sağlamayan absürtlüklerle karşılaşmaktan çekiniyor ve islami evlilik sitesi bedava mı bilmiyordunuz. Şimdi ise islami evlilik siteleri ile bu çekinceli yaşamdan vazgeçebilirsiniz. Sırası ile akıllara takılan soruları cevaplamaya başlamadan önce şu konuya bir netlik getirmek istiyorum. Her islami arkadaşlık sitesi islami şartlara uygun değildir. Profiller incelenmemekle birlikte sahte profiller oluşturulup insanlar kandırılmaya çalışılmaktadır. Biz size bu konuda en gözde ve en iyi web sitesini tanıtacağız.


İslami Evlilik Sitesi ücretsiz mi yoksa ücretli mi hangisi tercih edilmelidir?


 ücretsiz bir islami evlilik sitesi, kendi sistemini ayakta tutması için bol reklamlı bir içerik hazırlamalıdır. Reklam olayı kullanıcı rahatsız etmediği sürece tercih sebebidir.. Bu nedenle de kullanıcılarından aylık internet faturası gibi rakamlar kazanmayı hedefleyebilir. Tabii ki her kullanıcıdan ücret talep etmez. Fakat ücretsiz üyelikte bazı özellikler kısıtlı veya kullanılamaz olacaktır. Örneğin bir çok evlilik sitesi, günlük 5 adet her kullanıcı için mesaj hakkı verir. Bu ücretsizdir. Ama siz günlük yüzlerce kişi ile yazışmak istiyorum diyorsanız, ücretli üyelik alarak kısıtlamalardan kurtulmuş olursunuz. Verdiğimiz bu cevap ile “İslami evlilik sitesi bedava mı?” sorusunu yanıtladığımı düşünüyorum.islami evlilik sitesi bedava olduğuna göre, islami şartlara uygun arkadaşlıklar edinebilir miyim ve hatta ciddi bir evlilik yapabilir miyim? Elbette ki bu sizin elinizdedir. Yani siz islami şartlara uygun olan kişilerle görüştünüz ve tanıştınız bu durum sizi doğru yola iletecektir. Fakat bilmediğiniz bir islami evlilik sitesine üye oldunuz ve göz boyayan ve dinimize aykırı fotoğraflar gördünüz, bu olay ise sizi yoldan çıkarır. İslami evlilik sitesi bedava olduğu için her siteye güvenmemenizi öneririz. Dini yargılarımızı gözden geçirdiğimizde bu tarz bir yöntem ile eş bulmanızda bir sakınca yoktur. Siz doğru yoldan devam ettiğiniz sürece, sahte profillerin sizi yoldan çıkarmasına izin vermediğiniz sürece dinen bir sorun teşkil etmez. İslami şartlara uygun arayışlar nedeni ile İslami evlilik sitesi bedava’dır genelde. Sahte profil sahipleri ilerde karşılaşmanız mümkündür. Fakat bizim tavsiye ettiğimiz evlilik sitesi ile ilk kayıt anınızdan itibaren islami şartlara uygun olup olmadığını anlayacaksınız.

Popüler Yazılar
1 yıl önce ciddi islami evlilik düşünen ve gönülden sevenler topluluğu

ciddi islami evlilik düşünen ve gönülden sevenler topluluğu

ciddi islami evlilik düşünenler ücretsiz profil oluşturup ilan verebilir.
1 yıl önce İslami Evlilikte tanışma ve öneriler

İslami Evlilikte tanışma ve öneriler

islami evlilik yolunda ilk tanışma döneminden aynı evi paylaşma dönemine kadar geçecek olan sürede
12 ay önce İslami Evlilik Siteleri ile Dindar Bir Eş Bulabilir miyim?

İslami Evlilik Siteleri ile Dindar Bir Eş Bulabilir miyim?

islami evlilik siteleri, nasipse, gönülden sevenler
12 ay önce Düğün öncesi yapılması gereken hazırlıklar

Düğün öncesi yapılması gereken hazırlıklar

düğün öncesi yapılması gereken hazırlıklar nelerdir
12 ay önce islami evlilik düşünenler tanışmak isteyenler

islami evlilik düşünenler tanışmak isteyenler

ücretsiz mesajlaşmalı üyeliksiz evlilik sitesi
12 ay önce Ücretsiz mesajlaşmalı üyeliksiz islami evlilik sitesi olur mu?

Ücretsiz mesajlaşmalı üyeliksiz islami evlilik sitesi olur mu?

hiçbir ücret ödemeden süresız ve sınırsız mesalaşma ve profil oluşturma.
12 ay önce İslami evlilik sitesi nasıl olmalı?

İslami evlilik sitesi nasıl olmalı?

İslami evlilik sitesi nasıl olmalı?
12 ay önce Ciddi evlilik sitesi ile evlenmek isteyenler var mı?

Ciddi evlilik sitesi ile evlenmek isteyenler var mı?

Ciddi evlilik sitesi ile evlenmek isteyenler var mı?
12 ay önce Evlilik Siteleri ile Mutlu bir yuva kurmak

Evlilik Siteleri ile Mutlu bir yuva kurmak

islami evlilik sitelerinde gerçek evlilik yapılabilir mi yuva kuranlar var mı
12 ay önce En iyi ve Ücretsiz İslami Evlilik Siteleri

En iyi ve Ücretsiz İslami Evlilik Siteleri

en iyi ve en çok ziyaretçisi olan gerçek islami evlilik siteleri